Hakkımızda

DEJAVU Technical Insulation 20 yılı aşkın deniz ve endüstriyel alanda teknik izolasyon ihtiyacını karşılayan, Hollanda ve Türkiye ortaklı uluslararası bir kuruluştur. Sahip olduğu deneyimli ve profesyonel kadrosuyla yüksek bir işçilik seviyesi geliştirmiş olup başta Hollanda ve Norveç olmak üzere Avrupa'nın birçok ülkesinde faaliyette bulunup iş bitirmişliği ile seçkin projelerin tercihi haline gelmiştir. DEJAVU ailesi yapmış olduğu projeleri Lloyd standardına uygun bir şekilde, garantili ve zamanında teslim edip, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

Hizmetlerimiz

Deniz İzolasyonu

DEJAVU platform, (Offshore) gemi ve yat için, üreticinin gereksinimlerine göre izolasyon uygulayarak, TAM DESTEK VE TEK BİR HEDEFE ÖZEL TASARIM ile projenin her bir aşamasını temin eder. İzolasyon, yangın önleme, ısı yalıtımı, konfor ve güvenlik açısından büyük önem arz etmektedir. Profesyonel bilgi ve kalite odaklı tutumuyla, DEJAVU deniz endüstrisinde dikkat çekici bir üne sahip olmuştur. Çalışmalar, müşteri memnuniyeti ve iş teslimatı kriterlerine göre yapılmaktadır. Bu plan doğrultusunda personel eğitimine aşırı derecede önem vermektedir.

Sert ve değişken deniz ikliminden dolayı gemi ve diğer deniz yapıları için özel olarak yapılan izolasyon malzemeleri kullanmak son derece önemlidir.

Endüstriyel İzolasyon

ENDÜSTRİYEL İZOLASYON Endüstriyel izolasyon verimliliği artırmak için ve birçok açıdan maliyeti minimum seviyeye indirgemek için endüstriyel yapılara uygulanılmak zorunda olan önemli bir unsur olarak ön plana çıkmaktadır. Çünkü aşırı sıcak ve soğuk havaların endüstriyel yapıların kullanımını olumsuz yönde etkilediği tartışmasız bir gerçektir. Dolayısıyla aşırı sıcak ve soğuk havayı belli bir seviyede kontrol etmek için ısı borularının izolasyonu gerekli bir durum olarak görülmektedir. Ayrıca, izolasyon endüstriyel yapılarda personel sağlığını olumsuz yönde etkileyen büyük makinelerin yol açtığı gürültü kirliliğini azaltmada kilit bir rol oynamaktadır. Bunun birlikte tasarım doğru izolasyon malzemesinin miktarı ve tipiniseçmede önemli bir rol oynamaktadır. DEJAVU müşterilerine en kaliteli ürünleri seçme fırsatını sunmaktadır.

Ürünler

TERMAL yalıtım özellikle ısı transferi azaltılması için uygulanır. Örneğin, yalıtım dışarıdan tehlikeli sıcaklık seviyesine ulaşır ise, sıcaklığın tehlikesinden korunmak için etrafında bir metal sac ile kaplanır ve ayni zamanda yalıtım ve boru korunuyor.

KRİYOJENİK (soğuk) yalıtım endüstriyel aletlerinde ve petrol ve gaz işleme endüstrisinde ortam altı sıcaklık uygulamalarında kullanılır.

AKUSTİK yalıtım gürültüyü azaltır ve havadaki ses emilimini sağlamak için hafif ve orta yoğunlukta olur. Ağır yapısal ürünlerimiz ayak sesleri ve diğer etkilerden gürültüleri emmek için esnek bir katman olarak kullanilabilir sabit olmayan zemin yapilarinda. En ağır ürünlerimiz yapı elementine yoğunluk ekleyebilir ve ses yalıtımını artırabilir.

GRP 1000 iki film tabakası arasında yer alan cam elyaf takviyeli poliester mat yapılmış devrim niteliğinde bir yalıtım ürünüdür. İşlenmemiş halinde yumuşak ve esnektir. Istenilen şekle kesilebilir ve daha kolay uygulanır. Poliester ultraviyole (UV) ışık etkisi altında sertleşir. Sertleştikten sonra, GRP 1000 kesinlikle su geçirmez ve optimal mekanik koruma sağlar.

ARMAFLEX yalıtımı profesyonel ve güvenilir şekilde kontrolü sağlamak için kullanılır. Eşsiz mikro hücre yapısı ile uygulama işlemini kolaylaştırır. Çok düşük ısı iletgenliği ile, su buharına karşı dayanıklıdır ve uzun vadeli enerji kayıplarını önler, korozyon riskini azaltır.

ISOGENOPAK hafif, kendi kendini söndüren, plastikleştiricisiz, kalandire, sert PVC filmdir. İç boru ve kanalların takılı ısı ve ses yalıtımı kapsayacak şekilde tasarlanmış ve bir anti-statik, kolay temizlenebilen yüzey sağlar.

YALITIM DÖŞEKLERI ölçüye göre yapılmış yastıklar, bir cam kumaştan üretilmiştir ve muhtemelen sentetik kumaş ile birleştirilip, ROCKWOOL® yalıtım malzemesi ile doldurulur ve kancalar veya tokalar ile donatılır. 100 ° ile 1000 ° arası sıcaklıklara dayanıklı nötr veya korozif atmosferlerde. Bir bakım, onarım veya tamir operasyonu önerilir ve gerektiğinde kolaylıkla yalıtım döşeği sökülüp yerine takılabilir.

Armaflex 1

Armaflex 2

Armaflex 3

Armaflex 4

Armaflex 5

Armaflex 6

Armaflex 7

Armaflex 8

Armaflex 9

Armaflex 10

Armaflex 11

Armaflex 12

GRP 1000 1

GRP 1000 2

GRP 1000 3

GRP 1000 4

GRP 1000 5

GRP 1000 6

GRP 1000 7

GRP 1000 8

Yalitim Döşekleri 1

Yalitim Döşekleri 2

Yalitim Döşekleri 3

Yalitim Döşekleri 4

Yalitim Döşekleri 5

Yalitim Döşekleri 6

Yalitim Döşekleri 7

Yalitim Döşekleri 8

Termal 1

Termal 2

Termal 3

Termal 4

Termal 5

Termal 6

Termal 7

Termal 8

Termal 9

Termal 10

Termal 11

Termal 12

Termal 13

Termal 14

Termal 15

Termal 16

Projeler

Aşağıdaki sirketlerin projelerinde yer aldık:

DAMEN, IHC, FRANKLIN OFFSHORE, PALMALI SCHIPPING, OCEANCO, ROYAL VAN LENT, PINTA ELEMENTS, HITACHI, SIEMENS, CIMTAS, ENKA, TATA STEEL, ENGIE, ELECTRABEL GDF SVEZ, VOPAK, BASF, HSM, KERRY, LVMH, SHELL, TOTAL, BP, AKZONOBEL, AND ROCKWOOL.


Contact Info

Dejavu Technic Hollanda
Tannhäuserdreef 134
3561HK
Nederland
info@dejavutechnic.com
Dejavu Technic Türkiye
Medeniyet cad. no: 11/102
54050 Serdivan
Sakarya Turkey
P: +90 (0)264 211 44 34
info-tr@dejavutechnic.com
Dejavu Technic Bosna-hersek
Bojnička 54
71210 llidža
Sarajevo
Bosna i Hercegovina
P: +387 (0)62 962 250
info-ba@dejavutechnic.com

Broşür

Güncel DEJAVU broşürünü indirin.
Türk | İngilizce | (Sağ tıkla "farklı kaydet")

Bizi takip edin